• REKLAMACJE

Procedura reklamacji produktu:

Jeżeli jesteś zainteresowany/a reklamacją produktu, przygotowaliśmy dla Ciebie instrukcję:

  1. Napisz do nas na maila (sklep@paulalovestory.pl), w którym opiszesz co dokładnie stało się z produktem. Jeśli to możliwe - załącz zdjęcia, które zobrazują wadę produktu.
  2. Reklamowane produkty należy zapakować wraz z formularzem, który znajduje się poniżej. (W przypadku braku paragonu należy podać dokładny numer zamówienia, abyśmy mogli odszukać dokument w systemie.).
  3. Zwrot środków zostanie zrealizowany tak szybko, jak to możliwe, nie później niż w terminie 14 dni od daty otrzymania przesyłki.
  4. W przypadku reklamacji produktów wysłanych za granicę, warunki zwrotu ustalimy indywidualnie, podczas korespondencji z Tobą.
  5. Po pozytywnym rozpatrzeniu reklamacji otrzymasz zwrot płatności wraz z kosztami przesyłki (najtańsza opcja przesyłki dostępna w sklepie) na wskazane przez Ciebie konto.
  6. W przypadku personalizowanych zamówień sprawy rozpatrujemy indywidualnie, natomiast według polskiego prawa nie mamy obowiązku przyjmować zwrotów produktów "szytych na miarę".

Adres reklamacyjny:
LoveStory Paulina Przybył-Bogacz

Osieczany 255

32-400 Osieczany

Staramy się, aby proces reklamacji przebiegał prawidłowo. W trosce o sprawne i szybkie rozwiązanie przygotowaliśmy formularz, który można uzupełnić po wydrukowaniu.

formularzreklamacji(1).png